Sielos formulė

Kas yra sielos formulė?

Jei norite pakeisti savo likimą Jums naudinga linkme, pradėkite nuo savęs pažinimo. Tik pažindami ir keisdami save, mes patys kuriame savo likimą kartu su Visata. Tam reikia pažinti save, suvokti savo potencialą ir jo galimybes, bei pradėti jomis naudotis!

​Tai greitai ir lengvai galima padaryti atlikus savo gimimo datos analizę per Sielos formulės prizmę.

​Sielos formulė – tai optimalus žmogaus tobulėjimo kelias, kuris nusako Jūsų psichologines savybes, tobulėjimo gaires ir kryptys, pašaukimą ir santykį su Jūs supančiu pasauliu.

​Žinant savo Sielos Formulę, galima suprasti KĄ ir KAIP veikti gyvenime. Kiekvieno kelias skirtingas – vienam planetos siūlo greitą ir lengvą kelią, kitą verčia vystytis per sudėtingas situacijas.

​Sielos Formulės pakeisti negalime, tačiau žinodami savo silpnas vietas, galime stiprinti jas. O žinodami savo stipriausias savybes, mes galime drąsiai naudotis jų teikiamais privalumais.

Sužinok, ar esi teisingame kelyje? Gauk strateginį planą visam gyvenimui su konkrečiomis rekomendacijomis. Judėk sąmoningai savo misijos ir pašaukimo įgyvendinimo link!​

Konsultacijos vyksta Skype arba atliekama formulės analizę video formatu.

Video įrašas lieka aktualus visą gyvenimą ir jį išklausyti galite Jums patogioje vietoje ir Jums patogiu laiku.

Konsultacijų temos: pašaukimas ir profesija, sveikata, finansai, santykiai.

Žinodami savo Sielos Formulę Jūs galėsite suprasti, kaip pasiekti sėkmę profesinėje srityje, bei kaip pagerinti finansinę padėtį.

Gausite patarimų kaip išsaugoti gerą sveikatą. Galėsite ne tik geriau suprasti savo prigimtį, bet ir pažinti savo gyvenimo partnerio psichologiniu ypatumus. Gausite “raktą” į Jūsų sėkmingą bendravimą.

Galėsite sustiprinti ryšį su savo vaikais ir nukreipti juos tinka kryptimi.

​​Po konsultacijos arba jausite sielos harmoniją žinodami, kad einate jums tinkamu keliu. Arba žinosite, kaip pakeisti gyvenimą Jums naudinga linkme.

​Jūsų paslaugoms sertifikuota astropsichologė – Viktorija Leontjeva-Jerenkevič, Sielos formulės konsultantė ir mokytoja. Viena iš labiausiai patyrusių šios metodikos praktikų Lietuvoje. A. Astrogoro, B. Bronzskaja ir T. Legasovos mokinė. “Sielos formulė pradedantiesiems ir pažengusiems” online kurso autorė. VŠĮ “Ezoterikos mokykla” lektorė. Daugialypė asmenybė. Dailininkė, žmona ir dviejų vaikų mama. Blaivaus ir sveiko gyvenimo būdo šalininkė.

Nuo 2015 metų konsultuoju pagal metodiką Sielos formulė ir padedu atrasti save ir suprasti kitus. Nuolat keliu savo kompetenciją astrologijos ir psichologijos srityse studijuodama vaikų, vyro ir moters santykių psichologiją, priklausomybių prevenciją, klasikinę astrologiją, kinų permainų knygos (I ching) astrologiją, karminę mediciną, numerologiją, chirologiją, likimo matricą ir visas kitas žmogaus ir Visatos pažinimo metodikas.

Kuo naudingas Sielos formulės žinojimas?

 • Suteikia įkvėpimo ir impulsą veiksmui.
 • Padeda suprasti savo prigimtį.
 • Pažinti save ir savo šešėlinę asmenybės pusę.
 • Atrasti naujus talentus. Pasitvirtinti jau žinomus.
 • Suprasti savo misiją ir pašaukimą.
 • Sužinoti gyvenimo įvykių priežastys.
 • Gali padėti atrasti situacijų sprendimo būdus.
 • Suprasti kitus, jų poelgio motyvus.
 •  Tai galimybė turėti savo gyvenimo navigaciją.
 • Suvokti ir greičiau išmokti sielos pamokas.
 • Priimti save ir savo asmenybės ypatumus.
 • Tai greita asmenybės analizė ir likimo diagnostika.
 • Ko reikia? Gimimo datos, jei žinomas laikas (nebūtinas, bet pageidaujamas) ir vieta.

 • Kaip vyksta konsultacija? Video formatu. Jūs gausite savo Sielos formulės video analizę (45-50 minučių trukmės). Galėsite išklausyti informaciją Jums patogioje vietoje ir tinkamu laiku. O išklausę, savo klausimus, galėsite užduoti e-mailu arba susisiekę Jums kitu Jums patogiu būdu.

 • Įrašas liks aktualus visam gyvenimui. Dažniausiai klientai išklauso informaciją po kelis kartus ir skirtingais gyvenimo etapais, skirtingai ją priimta, bei vis atranda nauju rakursų ir įžvalgų.

 • Tai tarsi audioknyga Jums apie Jus. Jūsų gyvenimo instrukcija, kuri suteikia palengvėjimo jausmą – taip aš toks esu ir mano gyvenimo pamokos tokios. Tai padeda atmesti abejones, nustoti gaišti laiką klystkeliams ir pradėti kryptingai veikti savo sielos misijos link.

 • Šios žinios – tai impulsas veiksmui, motyvacijos dozė, kuri padeda išlikti savo kelyje. Tuomet ir laimės jausmo patiriama daugiau, kai žinai kas esi ir leidi sau būti savimi!